پنجره – ویترین بازار سیاست برنامه اقتصادی

پنجره – ویترین: بازار سیاست برنامه اقتصادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

از وحشت خوابتان نخواهد برد! / سناتور گراهام خطاب به کره شمالی

یک سناتور آمریکایی با متهم کردن چین به اثرگذاری منفی بر مواضع پیونگ یانگ، بار دیگر کره شمالی را ترساندن کرد. سناتور گراهام خطاب به کره شما..

ادامه مطلب

کُردها رسما جهت گفت‌وگوی مستقیم و بدون پیش‌شرط با دمشق اعلام آمادگی کردند

رئیس پیشین حزب اتحاد دموکراتیک با اشاره به خیانت آمریکا به کُردها اعلام کرد که این گروه آماده مذاکره با دمشق هست. کما اینکه شورای سوریه دموکراتیک نیز..

ادامه مطلب

کارها تیم ترامپ شبیه سیاست‌های اوباماست / لاوروف

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو در عین حال که با روی باز از همکاری با آمریکا استقبال می‌کند ولی به کارها غیردوستانه این کشور نیز تصویر العمل نشان می‌دهد...

ادامه مطلب

ترزا می خبر جدی خود راجع به یمن را به ملک سلمان داد

نخست وزیر انگلیس عصر روز گذشته (چهارشنبه) در حالی وارد ریاض شد که حامل “پیام جدی” جهت عربستان در خصوص یمن بود. ترزا می خبر جدی خود ر..

ادامه مطلب

اگر جنگی رخ دهد کره‌شمالی کاملا نابود می‌شود / آمریکا ترساندن کرد

سفیر آمریکا در شرکت ملل هشدار داد، آزمایش موشکی اخیر کره شمالی واشنگتن و پیونگ یانگ را به جنگ نزدیک‌تر کرده است. آمریکا ترساندن کرد: اگر جنگ..

ادامه مطلب

داعش یک مدرسه را در شمال افغانستان به آتش کشید

به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی، «فقیر محمد جوزجانی» فرمانده جوزجان در این باره گفت: «تروریست های داعش بعد از حمله به منطقه قوش تپه در شمال این شهر یک دب..

ادامه مطلب

داعش آمریکا و اروپا را ترساندن کرد

به گفته یک منبع امنیتی در کرکوک، تشکیلات تروریستی داعش با اشاره به تشکیل گروهی با عنوان “اسب‌های نشان‌دار”، ماموریت‌ این گروه را زیر گرفتن غیرنظام..

ادامه مطلب

کارها عربستان علیه ما تجاوز به معاهدات بین‌المللی است / قطر

وزیر امور خارجه قطر گفت، کارها ریاض و متحدانش جهت ایجاد نگرشی علیه این کشور در غرب طراحی شده است است. قطر: کارها عربستان علیه ما تجاوز به..

ادامه مطلب